אימון מנטלי אישי

היכולת של ספורטאי לעמוד בלחצים במגרש ומחוצה לו היא תנאי להצלחה, ומידת ההצלחה מתבססת על היכולת של ספורטאי להתמודד עם אתגרים כדבר שבשגרה, והיכולת שלו לצמוח מתוכם. כי "כשרונות יש בטונות" וכשרון גדול, הוא לא בהכרח הדרך  להצלחה גדולה. כשרון ללא מנטליות של אלוף, כנראה יוביל לחיים של חוסר מימוש ותסכול גדול ואת זה אני רוצה למנוע ממך. אם יש לך את הכשרון, ואתה רוצה להמריא לשמיים, יש רק דבר אחד שנותר לך לעשות, למצוא את החוסן המנטלי שלך שיעזור לך לתת ביצוע שיא ממשחק למשחק, ללא שום הפרעות חיצוניות ופנימיות, תוך שאתה נהנה מהדרך ומביא תוצאות באופן עקבי. תוכל ללמוד לסמוך על היכולת שלך להתרגל לשינויים הלא פשוטים אשר יופיעו במהלך הקריירה שלך. צריך ללמוד ולקבל כלים על למנת להעצים את הכשרון, לגרום לו להתרומם מעל כולם. מעל את זה אנחנו נפתח בך. לקחתי את הידע שלי, את הניסיון ואת החוויות שעברתי עם ספורטאים רבים ושונים וזיקקתי את את זה לשלושה תהליכים עיקריים שהוכיחו את תוצאותם בזמן קצר ולאורך זמן.

תהליך סנייפר

תהליך עמוק וממוקד להשגת מטרות קצרות טווח ויצירת שינוי תודעתי.
התהליך כולל 6 מפגשים עוצמתיים אחד על אחד, כאשר המפגש הראשון הוא איבחון מנטלי, חשיפת מעכבים והגדרת אסטרטגיה להצלחה מנטאלית.
אורך כל מפגש הינו כשעה.

תהליך מאסטר

תהליך להטמעת הרגלים ופיתוח משמעת של מקצוען.
התהליך כולל 10 מפגשים אינטנסיבים אחד על אחד, כאשר המפגש הראשון הוא איבחון, ובהמשך התהליך תלמד לזהות חסמים ומעכבים בחיי היומיום שלך, תלמד איך לתקוף ולהביס אותם.
אורך כל מפגש הינו כשעה.

אבחון בזק

ידיעת הבעיה מהווה 50% מהפתרון שלה.
מפגש באורך כ70 דקות.

כשזה הולך כמו אלוף, מריח כמו אלוף ונשמע כמו אלוף, כנראה שזה אלוף!!

תתקשר עכשיו ותגלה עולם שלא חלמת עליו…