המלצות

עברתי עונה קשה של חוסר יכולת להביא עת עצמי לידי ביטוי ביחד עם כל הקבוצה בזמן שהייתי אמור להיות שחקן מוביל ( כמעט ירדנו ליגה) וגם עברתי פציעה קשה לקראת סוף עונה שהשביתה אותי חודשיים.
בסוף העונה הבנתי שאני צריך לשנות משהו בשביל להצליח וממה שהסקתי מהעונה הוא של היה לי יציבות מנטלית...
כבר במפגשים הראשונים עם גולן נפתחתי והרגשתי שאני חוזר לעצמי, לימד אותי ללמוד מהטעויות של עונה שעברה ולהבין שהביטחון שלי תלוי בעצמי. העבודה עם גולן היא חוויה יוצאת דופן, איש שיחה שיודע להגיד את הדבר הנכון בזמן הנכון. גורם לך כשחקן לסיים משחק שגם אם הפסדת וגם אם ניצחת באותה הרגשה שנתת הכל וזה חלק מהדרך ושלבסוף חשוב המטרה הסופית.
גולן עזר לי להחזיר את הביטחון בכדורגל, לסדר את המחשבות והשאיפות לתוך מטרות ברורות ומדויקות.
העובדה עם גולן היא חוויה לא נורמלית!
אימון מנטלי
רוני לאופר, 2001
מכבי חיפה
פניתי לגולן כי רציתי להשתפר בצד המנטלי לעשות קפיצת מדרגה בדגש על ביטחון על המגרש ושפת הגוף. העבודה עם גולן יותר ממקצועית בין אם זה הקשר היום-יומי מחוץ לפגישות שלנו וגם במפגשים בינינו שאני לומד כל יום מחדש דברים חדשים ודברים שיעזרו לי במגרש ומחוצה לו ומרגיש השתפרות גדולה מאז תחילת המפגשים עם גולן.
בשפת גוף על המגרש יותר ביטחון .בהכנה למשחק להיות בטוח בעצמי ולא לתת ביקורת על המשחק על פי המאמן אלא לפי דברים שקבעתי לפני המשחק
אימון מנטלי
סהר גולובין, 2002
רמת השרון
התחלתי לעבוד עם גולן כאשר היה המאמן המנטאלי של קבוצת הנוער בהפועל הרצליה. לאחר עונה בה עבדנו באופן צמוד ואינטנסיבי, אני יכול להצביע בוודאות על גולן כאחד הגורמים המשפיעים ביותר על העונה ההיסטורית שעברנו, לאחר שהדבקנו פער של 7 נקודות בצמרת ועלינו לליגה הלאומית. העבודה עם גולן תרמה לי רבות, בין היתר בהתמודדות עם לחץ ומשברים, במגרש ומחוצה לו, והקניית כלים משמעותיים וחשובים להצלחה בעולם הכדורגל ובכלל. אני ממליץ בחום על גולן לכל אדם השואף למצוינות, הצלחה, והגשמת חלומות.
אימון מנטלי
יובל, 2000
הרצליה
פניתי לגולן במטרה של להגשים מטרות, עברתי שינויים בחיים והיה לי קשה להסתגל לשינויים כי הייתי ילד שאהב לברוח אמנם ממוקד במטרה אבל האופי שלי לא היה בנוי מספיק חזק אמיץ ואיתן למטרות הספורטיביות שהצבתי לעצמי וגולן היה שם בשבילי ובנינו אופי שנבנה על אמון חיוכים ואהבה אומץ וחוסר פחד וחוסן מנטלי! אני מודה שגולן באמת שינה אותי מקצה לקצה מהסיבה הפשוטה שפשוט באמת השתנתי בין אם זה לפנימיות שבי ולצורה שאני מתנהל בספורט רצינות חוסר פחד ותמיד רצון להוכיח לעצמי שכן אני תלוי בעצמי והגיע הזמן להתעורר וגולן באמת בא לי בזמן ובתקופה ״טובה״ בחיים שלי נגיד ככה, הרווחתי בדרך חבר, חבר צעיר שמבין עניין בין אם זה שיש לנו אותו טעם במוזיקה בין אם זה שאנחנו רציניים אבל גם יודעים לצחוק הרווחתי או יותר נכון סיגלתי והשגתי לעצמי אופי של ספורטאי אני לא מפחד מהקושי אני לא מתכוון להתבכיין אני באמת לא מוכן לברוח אני רוצה להיות אני ב100 אחוז כי הרווחתי באמת את עצמי האמיתי ואפילו אשתפר יותר.
ליאם בקרמן
ג'ודוקא
פניתי אליך בגלל שהרגשתי שאני צריך עזרה מאיש מקצוע בפן המנטלי שגם עובד בעיקר עם כדורגלנים וידעתי שאתה עובד בהפועל רעננה וגם שמעתי דברים טובים עליך
העבודה איתך היא מאוד מהנה ואני באמת מרגיש תחושת שיפור ממפגש למפגש
הייתי מאוד חסר ביטחון בתחילת המפגשים בקטע המקצועי על המגרש וממפגש למפגש עזרת לי להתגבר על חוסר הביטחון ולהבין שאני יכול להיות מי שאני רוצה ואני יכול לעשות כל דבר שאני רוצה ושאני מסוגל לעשות המון דברים שלא חשבתי. גרמת לי להאמין בעצמי וזה ניכר על המגרש וגם בחיי האישיים
דברים שלמדתי איתך ילכו איתי לכל החיים ומשפטים שאמרת לי נחרטו לי בראש ולא יצאו משם
לימדת אותי שבחיים אתה לא מקבל מתנות כל דבר שיש לך זה משהו שהרווחת וכל דבר שאתה רוצה אתה צריך להרוויח אותו
בעבודה שעשינו ביחד הרווחתי פרספקטיבה שונה וחדשה על הדרך שאני עושה בכדורגל וגם עליי ועל החיים האישיים שלי וזה מאוד עוזר לי להתקדם בחיים בכל תחום.
אימון מנטלי
איתן אוזן, 2004
רמת השרון
פניתי אל גולן בגלל שהוא מנטליסט ספורט מעולה ככה שהעבודה איתו יכולה להיות הרבה יותר יעילה וטובה מכל מישהו אחר בנוסף הוא במועדון שלי וחלק מצוות האימון שלי ככה שיותר קל לי לתקשר איתו ביום יום העבודה עם גולן עובדת בצורה טובה ויעילה כי גולן כריזמטי שמתחבר וסוחף אחריו כמעט כל אחד ככה שיותר קל לי להיפתח אליו ולהבין אותו מאנשים אחרים הרווחתי עם גולן כלים כמו פתקי מטרות ודפוסי התנהגות שלא הכרתי או השתמשתי בהם לפני דברים שקידמו אותי ושעזרו לי להביא את עצמי למקומות שעוד לא הגעתי אליהם
אימון מנטלי
יובל בן כנען, 2004
הפועל רעננה

המלצות הורים

גולן רייבי לפני הכל ,אדם מקסים , מלווה את השחקנים באהבה ובמקצועיות תומך ותמיד אוזן קשבת . ממליצה בחום לכל הורה לספורטאי לקחת מאמן מנטאלי ובפרט את גולן רייבי שעוזר לשחקנים למצות את הפוטנציאל שלהם ברמה הכי גבוהה שיש להגיע לתוצאות ברמה האישית והמקצועית . תודה לך גולן על עונה מדהימה ולליווי לאורך כל הדרך.
אימון מנטלי
איילה אמא של נועה ביטון שחקנית נבחרת ישראל הצעירה ואסא רמה"ש
היי גולן
רציתי לסכם תקופה של כחודשיים בה עמית נפגש אתך לתהליך של חידוד וחיזוק מנטלי.
הסיבה שגרמה לי ליצור קשר בהתחלה הייתה שהיה נראה חסר לי איזה מרכז יציב, איזו יציבות מנטלית אצל עמית. תמיד היו לו יכולות, אבל לא הייתה מסיק יציבות בביצועים בזמן משחקי הליגה.
משחק מדהים, ואז משחק פושר. פעם מושלם, פעם בינוני. היה ברור לי שזה עניין מנטלי וההיכרות אתך הייתה הזדמנות טובה לעשות מעשה ולשפר את המצב בשביל עמית.
נפגשנו אתך לקפה. גם אני וגם עמית התרשמנו ממך לחיוב. עמית החליט שרוצה לנסות.
לא ידענו למה לצפות. התחלתם את המפגשים. סך הכל 6 מפגשים.
עם הרבה איכפתיות והתעניינות ישירות מול עמית בין לבין המפגשים.
שיתפת גם אותי בכל מה שחשבת לנכון. ראיתי איך עמית מפנים עוד ועוד, ממפגש למפגש. מתפקס במה שחשוב, מסיר ממנו את מה שמעכב ומפריע. ראיתי איך הוא מפנים שמדובר בתהליך, ולא רק לכדורגל, לחיים, לאתגרים בכל התחומים. הוא מבין את זה, רווח גדול מבחנתי.
ובסופו של דבר, גם אי אפשר להתווכח עם התוצאות.
עמית מראה יציבות מדהימה במשחקים. במאני טיים, בלחצים, הוא מתפקד מדהים, לוקח אחריות, מקבל באופן עקבי ציונים גבוהים מאד מהמאמן, מבקיע כמעט כל משחק... חוויה, תענוג לעמית וגם לי לראות את זה מהצד.
לא רק שאמליץ לכל ילד שמוכן נפשית לעשות קפיצה מנטלית, ילד שנמצא במסגרת מלחיצה ותובענית כמו של עמית, להתחיל אתך תהליך דומה, אלא גם די ברור לי שעמית ימשיך אתך לתהליכים נוספים (וההוכחה הכי טובה היא שעמית בעצמו הציע).
אז בינתיים תמשיך ללמוד ולהתמקצע, ואנחנו ניפגש שוב בקרוב.
תודה רבה גולן, באמת שהיה תהליך מאד חיובי עבור עמית.
אימון מנטלי
רני ישראלי אבא של עמית